AnasayfaModa - Kadın › Kalıcı Makyaj Yaptıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kalıcı Makyaj Yaptıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bayanlar kalıcı makyaj uygulamasını yaptırdıktan sonra dikkat etmesi gereken önemli hususlar vardır. Öncelikle kalıcı makyaj yaptıran bayanların yirmi dört saat yüzünü su ile temas ettirmemelidir. En fazla beş ila yedi gün havuz, denize girilmemesini tavsiye ederiz. Kalıcı makyajdan sonra yapılmaması gereken önemli bir işlem ise kozmetik ürünlerinin kesinlikle kullanılmamasıdır.

Dudak kısmına kalıcı makyaj yaptırdıysanız tuzlu yiyeceklerden sakınmanızı tavsiye ederiz. Bir hafta on gün civarı kadar solaryum, güneşlenme vs. yapılmamalıdır. Eğer kalıcı makyajın kullanım süresini uzatmak istiyor iseniz güneş kremi kullanmanızı uzmanlar tarafından destekleniyor.  Eğer lazer ile epilasyon yaptırıyor iseniz o bölgeyi kesinlikle kaşımamalısınız.

Bu saydığımız maddelere uymanız ve dikkat etmeniz takdirde yaptırmış olduğunuz kalıcı makyajın verimliliği artmakla beraber süresinide arttırmış olursunuz. En önemlisi ise hiçbir sorun olmadan kalıcı makyaj uygulaması yaptırmış olursunuz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.