AnasayfaModa - Kadın › Moda üzerine

Moda üzerine

Moda sizce nedir ? Bunun cevabını vermek için satır satır yazılar yazmalıyız. Hatta üzerine tez bile yazılabilir. Peki modayı yakından takip edene bir sorsak moda nedir diye ? Hiç hecelemeden cevaplayabilir.  Aslında modayı takip eden ve modanın gerçekten ne demek olduğunu yaşamlarına taşıyanlar için kolay bir sorudur. Modayı tam olarak tanımlayacak olursak kişilerin dış görünüşlerine verdikleri önem ve sürekli yenilemesi olarak tanımlayabilmemiz mümkün. Yani, en son trend olanlar modayı oluşturmazlar. Bu varsayım gerçekten de yanlıştır. Moda, herkesin kendine yakışanı giymesini bilmesi demektir. Sizce de öyle değil mi ki ? Bana kalırsa moda yı biz kendimiz oluşturmalıyız ve yaratmalıyız. Kendimize yakışanı üzerimiz de yakıştırmalı ve bizi biz yapan olduğumuzu hatırlatan daha şık gösterebilen ürünleri kombinleyip giymeliyiz. Kendi modanızı son trendlerden esinlenerek ama illaki size en yakışanı bularak yaratmanız gerekir.

Modaya özellikle bayanların daha çok önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Mesela bayanların en çok önem verdiği modaya ayak uydurma zorunda hissettiği şeyler sizce nelerdir ? Tabi ki de ayakkabıları ve çantasından başkası değildir. Topuklu ayakkabı modellerinin moda döneminde yaygınlaşması bayanların dolaplarında bol bol görmemize neden oluyor. Bunu en çok, modayı yakından takip eden ve kendi modasını kendisi yaratmak isteyen arkadaş,abla ve anneye sahip olanlar daha çok anlıyor.

2012 yaz dönemi de artık geldi çattı diyebiliriz. Yukarıda bolca bahsettiğimiz moda ayakkabı ve çanta ‘ nın yanında bir diğer vazgeçilmez moda ‘ nın unsurlarından olan babetler var. Babetler genç kızların en çok tercih ettiği ayakkabı modeli olarak ortaya çıkıyor. Babet modası özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Haliyle de genç kızlar birbirleri ile yarışıyor babetler için. Bu yazın yine değişilmez modası olmaya babetler yine aday gibi.

İşte böyle dostlar. Moda babet,çanta ve ayakkabı üzerine yazdığımız bu yazı bilgilendirme amaçlıydı. Bakalım 2012 yazın modası ne olacak ve en çok konuşulacak moda trend ne olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.