AnasayfaModa - Kadın › Penti Plaj Koleksiyonu 2012

Penti Plaj Koleksiyonu 2012

Penti 2012 plaj koleksiyonu yaz sezonuna oldukça hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan birçok ürün, kullanıcıların büyük oranda ilgisini çekiyor. Ayrıca ürünlerde ki yeni trendler ve canlı renkler oldukça göz dolduruyor. Siz de bu yaz plajlarda Penti 2012 plaj koleksiyonuna ait modellerden biri ile kendinizi göstermek istiyorsanız, koleksiyonun parçalarını yakından görmenizi tavsiye ederiz.

Penti 2012 plaj koleksiyonunda yer alan mayo ve bikiniler, pastel pembeler, nane yeşilleri ve sakız tonları ile karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında ürünlerin aksesuar kısımlarına baktığımızda ise dantelleri, güpürleri ve brodeleri görmek mümkündür.

Penti 2012 plaj koleksiyonuna ait basic parçalarında genel olarak düz modeller ve straplez modeller hakimdir. Ayrıca küçük ve büyük göğüslü kadınlar için farklı seçeneklerin yer aldığı koleksiyon, vücudu saran modellere de yer vermiştir.

Siz de plajlarda şık ve çekici görüntüler meydana getirmek istiyorsanız, Penti 2012 plaj koleksiyonuna bir de yakından göz atmanızı tavsiye ederiz. Rengarenk ve seksi modellerin yer aldığı koleksiyon içerisinde istediğiniz tarz mayo ya da bikinilerden birini bulabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.