AnasayfaModa - Kadın › Sanat ve İş Dünyasından Haberler

Sanat ve İş Dünyasından Haberler

Deneyim düşüncenin, düşünce de eylemin çocuğudur…

İşte Cemiyet Magazin’de bu düşüncenin hayatımıza yansımasıdır. Deneyimlerimizi düşüncelerimizle birleştirdik, içine heyecanımızı, şevkimizi ve yaratıcılığımızı ekledik ve sonunda şimdi sizlerleyiz. Cemiyet Magazin, bizim yıllardır hayal ettiğimiz ama gerçeğe dökemediğimiz bir projeydi. Üzerinde yıllardır düşündüğümüz, kalem oynattığımız ve ince eleyip sık dokuduğumuz bir çalışma.

cemiyet-magazin

Sektöre farklı bir nefes, yeni bir soluk getiren, yenilikçi dinamik bir ekibin ürünü dergi ve magazin sitesi. Cemiyet Magazin, İş ve Sanat hayatından yola çıkarak davet, organizasyon ve hayatın belki de fark etmediğimiz renklerini, tatlarını ortaya çıkarmak niyetindeyiz. Bu nedenle Cemiyet Magazin içeriği her daim çok zengin ve farklı olacak…

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

2 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Uludağ Otel

    Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için en iyi fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ailesiyle tanışın!
    #fotoğrafçılıkkursu #fotoğrafçılıkkursları #fotoğrafçılıkkursufiyatları

  2. ünlülerin hayatlarını genelde merak etmişimdir hep, takip edeceğiz siteyi

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.