Tarzınızı ve Şıklığınızı Yansıtan Erkek Gömlekleri

Klasik ya da spor erkek giyimindeki en önemli giysi gömlektir. İşyerlerimizde resmi kuruluşlarda ve günlük kıyafetlerimizde gömlek olmazsa olmazdır. Tartışılmaz renkler beyaz ve siyah erkek gömleklerinde her sene revaçtadır ve gardıroplarımızdaki yerlerini alırlar.

2014 yaz erkek gömlek modelleri tüm kataloglarda yayınlandı. Erkek gömlek çeşitleri klasik ve spor tarzlarda farklı kesim ve renklerde erkek giyimindeki üstünlüğünü korumaya devam ediyor ve devamlılığını daha uzun yıllar koruyacağı kesin.

2014 yaz erkek gömleklerine bu sene de hakim olan kısa kollu koldan düğmeli modeller dar kesimler ve bordo renk tonlarıyla klasik renkler giyim reyonlardaki raflarda yerlerini almış durumda. Ekose desenli erkek gömlekleri de her sene olduğu gibi bu sene de erkek gömleklerinde ön planda. Açık gri ve mavi tonlarında yaz sezonunda gömlek renklerinde kullanıldığı kesin. Düğmesiz yakalar ve hem sağ hem de sol tarafa konulan cepler dikkat çekiyor. Pastel renklerin de erkek gömleklerinde 2014 yaz sezonunda kullanıldığı aşikar.

erkekgomlekmodelleri4

Sosyal hayatımızda kullandığımız gömlekler biz erkekler için kendimize gösterdiğimiz özenin ve tarzımızın yansımasıdır.

2014 Erkek gömlek modelleri için https://www.sateen.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.