AnasayfaMüzik › 2012 Popüler Çocuk Şarkıları Listesi

2012 Popüler Çocuk Şarkıları Listesi

Çocuklarımızın en büyük eğlencelerinden biri çocuk şarkıları dinlememek. İnsanlarda öğrenme şekilleri farklı faklıdır. Özellikle çocuklar şarkılarla, oyunlarla, farklı eğlence yöntemleriyle öğreniyorlar. Ancak çocukların şarkı dinlemesi güzel de, nasıl bir şarkı?
Ya da başka bir açıdan şöyle düşünebiliriz; acaba çocuğum hangi şarkıları dinleyerek daha güzel öğrenir? Çocuğumun psikolojisine uygun olan şarkıları nerede bulabilirim? gibi gibi…

Bir eğitici olarak çocukların öğrenmeye teşvik eden şarkılar dinlemesi taraftarıyım. okul şarkıları bunun için uygun mesela. Bu tarz şarkılarla çocuklarımızın okula ve öğrenmeye olan ilgilerini de artırmış oluruz bu durumda.

çocuk şarkıları dinlemek için uygun bir ortam bulmak gerek. Bunun için internette gezinirken karşınıza çıkan seçenekleri dikkatli incelemenizi öneririm. Çocuğunuz için temiz bir site bulmanızı ve çocuklarınıza böyle bir sitede çocuk şarkıları dinletmenizi öneririm.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.