AnasayfaMüzik › Coldplay – Charlie Brown (Live)

Coldplay – Charlie Brown (Live)

Yeni çıkardıkları albüm ile herkesin beğenisini tekrardan kazanan Coldplay , yeni albümünden parçaları ile konserlerine devam ediyor. Mylo Xyloto albümü ile dijital müzik satışında patlama yaşadılar neredeyse. Albümün toplam satışının %40 ‘ ı dijital ortamda gerçekleşmiş. Bu satış rakamı Coldplay için gerçekten inanılmaz başarı. Hakettikleri yerdeler , umarım böyle devam ederler. Blogumuzda geçtiğimiz haftalarda duyurmuştuk yeni albümünü. Coldplay , Mylo Xyloto albümünden Charlie Brown parçasını çıktığı konserde seslendirdiler. Youtube ‘ da yayınlanan konser görüntülerinde bir de mesaj yayınladılar. O mesaj da , ” Yaz boyunca festivallerde bu şarkıyı çalmaya umut ediyoruz mutlu anılar” .  O konserden görüntüler ile başbaşa bırakıyoruz sizleri, iyi seyirler.

 

Charlie Brown parçasını izlerken , konser ile klip yapmışlar sanırım. İlerleyen günlerde göreceğiz ne olacağını. Başarılar adamım Chris Martin.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.