AnasayfaMüzik › İstancool Dünyaca Ünlü İsimler İstanbul’da

İstancool Dünyaca Ünlü İsimler İstanbul’da

İstanbul’da yazın gelmesi ile birlikte kültür ve sanat üzerine etkinlikler ve aktivitelerde tüm hızı ile başladı. Geride kalan ve devam etmekte olan pek çok festival, konser, etkinlik ve görsel sanatların dışında da çok yakın tarihte başlayacak ya da gerçekleşecek çok sayıdaki etkinlik ve festivalde kültür ve sanat aşıklarını heyecana sokuyor.

Bu kapsamda bu yıl dördüncü kez düzenlenecek olan İstancool uluslararası sanat ve kültür festivali en ünlü festival olarak adlandırılıyor. Bunun sebebi de dördüncü kez gerçekleştirilen İstancool festivaline bu yıl dünyaca ünlü çok sayıda sanatçının katılacak olması gösteriliyor. Kültür ve Sanatta Kültürlerarası Diyaloglar temasında gerçekleştirilecek festivali düzenleyen ise İSTANBUL’74. W Magazine işbirliğiyle yapılacak festival, dünyanın önde gelen yaratıcı isimlerini İstanbullu sanatseverler ve Türkiyeli meslektaşlarıyla bir araya getirecek.

müzikfestivali

13 haziranda başlayacak 15 hazirana kadar sürecek festivalin programları ise herkesin katılımına açık olduğu gibi ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek festivalde, Amerikalı kült yönetmen ve senaryo yazarı Abel Ferrara, moda fotoğrafçısı Tim Walker, ünlü top model ve Dünya Sağlık Örgütü elçisi Liya Kebede ve fotoğrafçı, sanatçı ve yazar Peter Beard bulunuyor.

Bunun dışında da ünlü rock grubu Garbage ‘in solisti Shirley Manson, Ted Prize ödüllü sokak sanatçısı ve fotoğrafçı JR, aktör Waris Ahluwalia, mücevher tasarımcısı Delfina Delettrez Fendi, küratör Pamela Golbin, resim, müzik ve sinema sanatçısı James Nathaniel Nares, Türk modacı Hüseyin Çağlayan ve film eleştirmeni Elvis Lewis Mitchell sanatseverler ile bir araya gelecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.