AnasayfaOtomobil › FİAT 500 FİYATLARINI İNDİRDİ

FİAT 500 FİYATLARINI İNDİRDİ

Fiat fırsat rekorlarında sınır tanımıyor. Her indirim döneminin ardından yeni bir indirim dönemini başlatan Fiat, Ağustos ayında da sizi sürprizlerle karşılıyor. Fiat tüm otomobilleri için ağustos ayına özel ‘’Peşin Fiyatına Yüzde 0 Faizli Kredi’’ imkânı sunuyor. Hayatınız kolaylaştıran Fiat almış olduğunuz her Linea’nın KDV’sini kendi ödeme sözü veriyor. İstediğiniz Fiat otomobiline peşin fiyatına ister 18.000 TL 18 ay % 0 faizle isterseniz 30.000 TL 3 yıl % 0.79 faiz farkı kredi seçenekleriyle sizin olsun. Fiat Punto’da ise 29.500’ den başlayan özel fiyat seçenekleriyle Fiat mağazalarımızda sizleri bekliyoruz. Yaz kampanyası ve bayram kampanyasını birleştiren Fiat sevdiklerinizle buluşmanız için güzel bir kampanya düşünmüş. Artık herkesin bir otomobilinin olabileceği garantisini veren Fiat; Fiat 500 fiyatları da indirdi. Hoş görünümü ve farklı dizaynı ile dikkatleri üstüne çeken Fiat 500 fiyatlarıyla da bakışları üstünden indirmiyor. Düşük motor seçenekleriyle ve park sıkıntısı yaratmayan özelliğiyle tercih sebepleri arasına girmeye devam ediyor.

Fiat 500 Fiyatları ile Rakiplerine Fark Attı

             Çevre dostu 1.4 ve 1.2 motor seçenekleriyle Fiat 500 fiyatları her cebe uygun görünüyor. Kişilik harikası bu ufak görünüşlü otomobil geniş içyapısı ile her yaştan insana uygun. Genelde gençlerin tercihi olan Fiat 500, fiyatları ve ödeme seçeneklerindeki kolaylıkla insanları cezp ediyor. Türkiye’deki 5. Yaşını kutlayan Fiat yaz dönüme uygun yaptığı bir önceki fırsat kampanyasında da birçok insanı araç sahibi yaptı. 5 Temmuza kadar süren 5. yaş kampanyasında dünya otomotiv tarihinin efsanevi modelleri arasında yerini alan ve satışları 800 bin adedi bulan fiat 500 ve fiat 500c modelleri için hazırladığı fiyatlarla yaz aylarına damgasını vurmayı başarmıştı. Fiat 500 fiyatlarında sınıfındaki aynı tür otomobillerle fark atan araç en çok beğenilen oldu. Günlük yaşamımızda ve özellikle hayatını konfor ve çevre dostu bir otomobille geçirmek isteyenler için Fiat 500 fiyatları inanılmaz indirimli.

             Stoklarla sınırlı bayram+yaz kampanyasından yararlanmak için siz de en yakın Fiat Showroomlarına ya da internet sitemize uğrayabilirsiniz. Bayram geçmeden faizsiz kolay ödeme seçenekli Fiat’lardan biri de sizin olsun. http://www.fiat500.com.tr/

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.