AnasayfaOyun Dünyası › 3D Oyunlar Oynamak Çok Kolay

3D Oyunlar Oynamak Çok Kolay

oyun sektörü eskiye bakarak artık çok gelişti. Eskiden, oyun oynamak için renkler arasında gidip gelirdik neredeyse. Ama günümüzde böyle mi hayır tabiki de. Oyunlar artık grafiksel ve görsel olarak müthiş derecede oynanılır hale getirildi. Tabi grafiksel görsel açıdan gelişen oyun sektörü farklı taraflara da götürdü. Onların en başında ise 3 boyutlu oyunlar yer alıyor. Yani internette ki adı ile 3D oyunlar diyebiliriz. 3D oyunlar genellikle unity gibi 3D oyun yapma programları ile yapıldığı için oynanışı da farklı ve zevkli oluyor.

3D oyunlar arasında dikkatleri çeken oyunlarda var tabi. Nedir peki bunlar ? 3D Kanalizasyon Yarışı oyunu gerçektende son günlerde oynanılan 3d oyunlar arasında başı çekiyor. Bu oyun sayesinde maceraya tanıklık edebilirsiniz. Sizde eğlenceli bu oyun için şimdiden sayfaya girerek hemen oynayabilirsiniz.

3D oyunlar deyince aklımıza biraz da oyunların yavaş açılacağı geliyor. İnternetimi yavaşlatır mı, internet kotasını aşar mı gibi sorular ile kendinizi sorguluyoruz bazen. Aslında ne kadarda yanlış bir düşünce olduğu ap açık ortada. Bu 3D oyunları oynamak internetimizi yavaşlatmaz ve internet kotasını aşma gibi bir durumu da söz konusu değildir. Keyifle oynayabilirsiniz.

Sizlerde 3D oyunlar oynamak isterseniz sunoyun.com ‘a bekleriz. İyi oyunlar

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.