AnasayfaOyun Dünyası › 3D Oyunları Denediniz mi ?

3D Oyunları Denediniz mi ?

İnternet üzerinde oyun oynamak artık çok daha basitleşiyor. Çünkü teknoloji o kadar ilerledi ki oyunları internet üzerinden online olarak da oynayabiliyoruz. İnternet üzerinden bilgisayar oyunları oynama etkinliği son yılların en gözde ve eğlencelik  haline dönüşmüş durumda. Basit ara yüzlerle ve zengin içeriklerle bir çok oyun sitesi bu konuda kıyasıya rekabet içindedirler. Ancak bu kadar çeşitlilik bu oyunların kalitesi üzerinde çalışan deneyimli bir tasarım ekibine ihtiyaç duyar. Bu oyunları özellikle çocukların tercih ettiğini göz önüne alırsak bu konuda ailelerin hangi sitelerdeki hangi oyunları çocuklarına oynatacaklarına karar vermelidirler.

Çocuklar futbol oyunlarını sever kız oyunlarını sever. Bir çok oyunu sevmektedir. Televizyon teknolojisinden esinlenerek yola çıkan oyun tasarlayıcıları uzay çağı teknolojisini andıran oyunlar üretmiştir. 3D Oyun bunların en sonuncusudur ama en kaliteli halidir. Kendini aşmış olan bu sektör büyük küçük demeden herkesi içine çekmeyi başarmıştır. Yaşı kemale ermiş olan kişiler bile 3d oyunlar ile hoş vakit geçirmeye başlamıştır.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz çocukların futbol oyunları spor oyunları sevmesi özelliği aileden gelmektedir. Çocuklar 3D Oyunlar Oyna ile birbirinden güzel oyunlar oynayabilir. Futbol 3D oyunu bile oynamak mümkün. Oyun siteleri bu doğrultuda internet ortamında her geçen gün artan sayıda bir seyir grafiği çiziyorlar. Artık her evde bir bilgisayar ve bu bilgisayarın bağlı bulunduğu hat üzerinde grafik boyutlu oyunların oynanma rağbeti de her zamankinden daha yüksek. İlk çıktığı günden bu yana en fazla ilgi çeken 3d oyunlar da günden güne çeşitlerini arttırıyor ve böylece heyecan ve eğlence bir arada yaşanabiliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.