AnasayfaOyun Dünyası › Akıllı Çay Bardağı Oyna

Akıllı Çay Bardağı Oyna

Ülkemizin en çok satan markalarından bir tanesi olan Lipton, kendi sektörünün de lider markalarından bir tanesi olmayı başarmış durumda ve bu başarıyı çok güzle bir reklam kampanyası ile de taçlandırmaya devam ediyor. Sizlere bu uygulamanın lipton akıllı çay bardağı desem sanırım birçoklarınız daha önceden bu ismi duyduğunuzu söyleyecektir. Lipton akıllı çay bardağı, firmanın sizler için hazırladığı çok özel oyunlardan bir tanesi ve özellikle çocukların büyük beğenisini kazanan bir oyun ve bizler de bu oyunu sitemize dahil etmeyi tercih ettik. Dilerseniz oyunun içeriğinden biraz olsun bahsedelim ve sizleri de bilgi sahibi yapmış olalım.Oldukça kolay ve eğlenceli olan lipton akıllı çay bardağı oyunu içerisinde karşınıza bir bardak çıkıyor ve bu bardak ile konuşmaya başlıyorsunuz, tabi bu konuşma yazarak gerçekleşiyor ve o da sizlere cevap veriyor ancak asıl mantık şu: Sizlere birtakım sorular soruyor ve aklınızdan ne tuttuğunuzu bulmaya çalışıyor.

Aklınızdan tuttuğunuz şeyin somut ve elle tutulur bir şey olması gerekiyor ve bardağımız da birtakım sorular ile aklınızdan ne tuttuğunuzu tahmin ediyor. Lipton akıllı çay bardağı oynarken çocukların en fazla oynadığı oyunlardan bir tanesi ve sitemizin de en popüler oyunları arasında yerini almış durumda. Size sorduğu sorular gayet mantıklı sorular ve ne düşündüğünüzü bulmaya yönelik sorulardır bu yüzden doğru cevap verirseniz eğer daha kolay bir şekilde sonuca gidebilirsiniz. Lipton akıllı çay bardağı oyunu sitemizde ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

blogesinti.com eklenecek

Oyunu Lipton markasının kendi sitesinden de oynayabiliyorsunuz ancak çok fazla donma ve çok fazla takılma oluyor, bu yüzden sitemizden oynamanızı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde sizler de sitemizde yerinizi alabilir ve bu keyifli oyunu oynayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.406 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar