AnasayfaOyun Dünyası › Ameliyat oyunları ve kafa futbolu oyunu

Ameliyat oyunları ve kafa futbolu oyunu

Oyun kimi zaman eğlenceli kimi zaman kolay kimi zaman ise günlerimizi alabilen bir eğlenme aracıdır. Oyun oynamanın yaşının olmadığını daha önce de defalarca vurgulamıştık blogumuzda. Yine oyun tanıtımı ile karşınızdayız. Son zamanlarda en çok tercih edilen oyunlar arasında gösterebileceğimiz kafa futbolu oyunu. Çocukken oynadığımız oyunlar artık günümüzde oyun sitelerinde uyarlanmış bir vaziyette görüyoruz. Onlardan bir tanesi olan ise kafa futbolu oyunu. Kafa futbolu oyununda kaleden kaleye gol atmaya ve rakibinizi ekarte etmeye çalışacaksınız. Yön tuşları ile kafa futbolu oyununu oynayabilirsiniz.

Bahsettik ya çocuklukta dışarıda arkadaşlarımız ile birlikte oynadığımız eğlendiğimiz oyunlar, artık internette ki oyun sitelerinde yer almaya başladı. Çocuklar için bilgisayar artık flash oyunlar sayesinde ameliyat oyunları hep eğitici ve öğretici olmuştur. Ayrıca bu oyunları çouklar oynarken büyük keyifler almaktadırlar. Keyfin yanında aldıkları eğitim ise bam başka bir duygu. Çocuk yaştakiler her şeye daha fazla merakı olduğundan bu kaçınılmaz oluyor herhalde. Çocuklarınız ameliyat oyunu oynamaktan hep zevk alırlar ve böylece hayatta daha çok mutlu olabilirler.

Oyun siteleri artık günümüzde popüler olmaya başladı. Popüler olmaya da devam edecek gibi. Sizlerde bu oyunları oynamak için yapmanız gereken tek şey oyunazor.com adlı oyun oynama sitesine girip birbirinden güzel oyunları oynamak. İyi eğlenceler

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.