AnasayfaOyun Dünyası › Araba Park Etme Oyunu Oynamak Çok Kolay

Araba Park Etme Oyunu Oynamak Çok Kolay

Sevgili araba park etme oyunu sizlere otobüs şoförlüğü ve özellikleri hakkında biraz temel konularda bilgi aktaralım umarım bir faydamız olur. Ülke içinde ve dışında otobüsle seyahat etmek isteyen insanları rahat ve güvenli bir şekilde istedikleri yere götüren kişidir.Otobüs hareket etmeden önce firma yetkililerinden yolcuların listesinialır, otobüs park etme yerinden çıkarırı ve listedeki yolcuların yerlerini alıp almadıklarını kontrol eder ve ettirir, Otobüsü trafik kurallarına uyarak sürer, Belirli yerlerde yolcuların ve eşyaların indirilmesini sağlar, Otobüsün bakımını düzenli olarak yapar ve yaptırır, Otobüste görev yapan diğer kişilerin çalışmalarını denetler, aralarında eşgüdümü sağlar, Gerektiğinde ilkyardım hizmeti verir.

tır park etme olarak şimdi de kullanılan alet ve malzemeleri tanıyalım: Sürücü belgesi (E sınıfı), Ticari taşıt kullanma belgesi (T4), Çeşitli modellerde otobüs, Araba için gerekli teknik donanım, Yolcu listesi, çalışma çizelgesi. Otobüs şoförleri sürekli oturarak ve her uyarıcıya dikkat ederek çalışmak zorundadırlar. Görevlerini yaparken hiçbir şekilde başkaları ile konuşmamaları gerekir.

sokak-yarışları

Devamlı seyahat eden otobüs şoförlerinin düzenli yaşamları olmadığı söylenebilir. Ülkemizde yolların bakımsız ve trafik işaretlerinin yetersiz olması dolayısıyla trafik kazalarının fazlalığı bu mesleği, bir ölçüde, tehlikeli hale getirmektedir. Yüksekokul mezunu şoförler, bu alanda yetişmiş ilk elemanlar olacaklarından, iş bulma konusunda zorluk çekmeyecekleri söylenebilir. Turizm geliştikçe, başarılı otobüs şoförlerine duyulan ihtiyaç da artmaktadır.

araba-park-etme

Kişi başarısını kanıtladıkça daha büyük firmalarda görev alabilirler. Ayrıca ileri derecede sürüş teknikleri uzmanı olarak eğitim faaliyetlerine katılabilir. Otobüs şoförlerinin kazançları bağlı oldukları firmanın büyüklüğüne, seferlerin yurtiçinde veya yurtdışında olmasına göre değişmektedir. Başlangıç ücret asgari ücret düzeyinden başlayabilmekte, şoförün başarısına, yabancı dil bilgisine ve yurtdışında uzak yollarda görev yapabilmesine bağlı olarak yükselmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.539 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.