AnasayfaOyun Dünyası › Arda Turan ve FIFA 15 Kapağı

Arda Turan ve FIFA 15 Kapağı

Dünyanın en çok oynanan ve en çok sevilen futbol oyunlarından FIFA, yeni serisi ile bu yılda adından oldukça söz ettirecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda Eylül ayında raflarda yerini alacak olan yeni sezon serisi FIFA 15’in Türkiye resmi kapağı da belli oldu. Dünya genelinde zaten bakıldığında iki tane futbol oyunu var. FIFA ve PES bildiğiniz gibi. FIFA bu sene farklı bir konsept hazırlayarak herkesi şaşırttı ve hayran bıraktı.

FIFA, değişik bölgelerde ve o yöreye göre hareket ederek oranın yıldızlarına özel kapak yaparak satışa çıkaracak FIFA 15 oyununu. Bu sene ilk olacak olan bu konsept’in ilk özel ismi ise Arda Turan oldu. Arda’nın FIFA 15 kapağında yer alması ise Türkiye’ye bir gurur yaşattı diyebiliriz. Artık ülkemizde ki futbolcuların yada sporcuların böyle organizasyonlarda ismini duyurmasını da başka branşlarda bekliyoruz.

arda-turan-fifa-15

FIFA 15 Türkiye çıkış tarihi ise 26 Eylül 2014 olarak belirlenmiş. Arda Turan’lı FIFA 15’i Türkiye’de satışa çıktığında ilk bizde alacağız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.