AnasayfaOyun Dünyası › Assassin’s Creed 4’ün Videosu Yayınlandı

Assassin’s Creed 4’ün Videosu Yayınlandı

Assassins Creed 4 Yakinda Geliyor başlıklı haberimizde sizlere Assassin’s Creed’in son oyunu olacak olan Assassin’s Creed 4’ün geleceğini duyurmuştuk. Haber henüz net olmamak ile birlikte bir çok tartışmalara da gebe idi. Şirketten bir açıklama geldi ve 4 Mart günü yani yarın Assassin’s Creed 4: Black Flags oyununu resmen duyuracağını söyledi. Söylenenlere göre oyun PS3 oyuncularına 60 dakika ek süre ile gelmesi beklenmekte.

Oyun’un PC sürümüne ek olarak Xbox 360, PS3 ve Wii U konsolları içinde geleceğini söyleyelim. Oyunun Ekim 2013 ve Mart 2014 tarihleri arasında piyasaya sürülmesi ise bir başka söylenti.

assassin's creed 4

Ubisoft, Assassin’s Creed 4: Black Flags için ilk tanıtım videosunu bugün yayınladı. Assassin’s Creed 4 Black Flag’ın Tarilerini hep birlikte izliyoruz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.