AnasayfaOyun Dünyası › Balon Patlatma Oyunları

Balon Patlatma Oyunları

Şu oyunlarda olmasa halimiz harap dostlar. Keyifsiz günümüzü keyifli hale getiren can sıkıntımıza birebir gelen şu yegane oyunlar gerçekten de çok eğlenceli oluyor. Hem oynayarak stres atıyoruz hemde bilmediğimiz şeyleri öğrenebilme imkanına sahip oluyoruz. Bugün sizlere Balon Patlatma oyunlarından bahsedeceğim. Bu oyun ile çok eğleneceksiniz.

Balon patlatma oyununda amaç sizlere vermiş olduğumuz balonları renklerine ve desenlerine göre yok etmeye çalışıyorsunuz. Bunu yaparkende onları en az 3 tane olmak üzere yanyana getiriyorsunuz. Oyunda mouse kullanarak bütün kontrollerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Balon Patlatmak isteyenler için ve stres atmak için ideal bir oyun olarak karşımıza çıkıyor bu oyun. Her  yaşta kişilerin oynayabileceği bir oyun olarak da tanımlayabiliriz bu oyunları.

Mouse ile oynayacaksınız unutmadan söylemek istedim. Ayrıca en çok puanı almak için çabalayacaksınız. Mouse’unuza kuvvet iyi oyunlar dilerim.

Sizlerde müthiş bir oyun sitesi arıyorsanız www.sunoyun.com adresine sizleri bekliyoruz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.