AnasayfaOyun Dünyası › Balon Patlatma ve Giydirme Oyunları

Balon Patlatma ve Giydirme Oyunları

Bazı oyunlar büyük oranda stres atmayı sağlar. Bu stres atmaya daha fazla katkı sağlayan oyunlar ile üzerinizdeki baskıyı çok daha rahat bir şekilde atabilirsiniz. Bu oyunlarda eğlenmekten daha çok stresten kurtulmak amaçlanır. Bunu her oyunla sağlayamazsınız. Çünkü bir çok oyunu bitirmek için daha fazla stres olmanız gerekir. Ama balık tutma ve balon patlatma gibi oyunlarda bu durum ile karşı karşıya kalmazsınız. Stresinizi kolayca atarsınız. Yani bu özel oyunlarla sadece sıkıntınızı geçirmekle kalmazsınız ayrıca sınav ve iş gibi durumlardan oluşan stresten de kurtulursunuz.

Tabi her strese yönelik yapılan oyun stres atmanızı sağlamaz. Çünkü cinsiyetinize ve zevklerinize göre değişiklik gösterebilir. Mesela kızsanız gerçek hayatta olduğu gibi giydirme oyunları sizin sıkıntınızı gidermekte çok daha etkili olabilir. Erkek iseniz savaş oyunları gibi oyunlar size bu konuda çok daha fazla yardım sağlar. Stres atmaya yardımcı oyunlar veya hobiler geliştirmezseniz üzerinizki baskılar sonucu sağlığınız olumsuz etkilenir. Çünkü aşırı stres sonucu bir çok hastalık meydana geliyor. Stres vücudun bir çok noktasını etkilediği gibi çok büyük hastalıklarında çıkmasını tetikliyor. Eğer stres atmak için olan bu oyunları oynarsanız hem sağlığınızı oluşturan problemi kaldırmış olursunuz hemde işlerinize daha hevesli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Oyna.com sitesini dinlenme zamanlarınızda ara ara ziyaret ederek oynayacağınız bir kaç oyun sayesinde işinize daha verimli devam edebilirsiniz. Üstelik bu stres atma yöntemi ev ve ofis fark etmeksizin her yerde yapabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.539 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.