AnasayfaOyun Dünyası › Bebek Oyunları

Bebek Oyunları

Bebek oyunları genel olarak oynayan kişiyi çok uğraştırmayan oyunlardır. Fakat bu sefer ki oyun böyle değil. Bir gün okulunuz bitiyor, hayat şartları ve kaderiniz sizin bir türlü iş bulmanıza yardım etmiyor. Sürekli iş arayıp duruyorsunuz, bir gün gazetede bebek bakıcısı aranıyor diye bir ilan görüyorsunuz. Hemen telefona sarılıp bu işi istediğinizi söylüyorsunuz. Bebeğin babası sizinle görüşmek için evine çağırıyor. Yolda giderken içinizden; ha ha ne de olsa bebek değil mi bundan kolay iş mi olur diyorsunuz güle oynaya gittiğiniz evde daha kapıyı çalarken bebek ağlaması sesi duyuyorsunuz. Bakacağım bebeğin sesi bu olsa gerek diye düşünüyorsunuz. Adam sizi içeri davet ediyor bir çay içerken karı koca size sürekli sorular soruyorlar ve sizi her türlü testten geçirmeye çalışıyorlar. En sonunda kadın çocuğunu size emanet etmeye razı oluyor ve ertesi sabah gelip başlayın diyip gönderiyorlar sizi. Siz de bunun mutluluğuyla eve gidip güzel bir uyku çekiyorsunuz. Ertesi sabah geldiğinizde karı koca sizi içeri alıp kendileri de iş yerlerine doğru gitmek üzere evden çıkıyorlar. Anne baba evden çıkar çıkmaz çocuk ağlamaya başlıyor ve siz de onu susturmaya çalışıyorsunuz. Bebek akşama kadar sizi perişan ediyor akşam anne baba geldiğinde siz de bitkin bir halde evinize gidiyorsunuz. Her gün böyle olunca 6.günde işi bırakmak zorunda kalıyorsunuz ve bir sabah evde kahvaltı yaparken dikkatinizi bir gazete çekiyor hemen içini açıyorsunuz ve o ilanı görüyorsunuz. Aynı ilan fakat altındaki notu geçen sefer görmediğinizin farkına varıyorsunuz. Not da şöyle: Bebeğimiz hiperaktiftir 1 ay dayanabilene yüklü bir miktar para vereceğiz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.