AnasayfaOyun Dünyası › Bebek Oyunu Hazel Bebek!

Bebek Oyunu Hazel Bebek!

Merhaba arkadaşlar, bilgi ve oyun çağındaki çocuklar, bilgisayarın dilini çözmüş durumdalar. Oyun yapımcıları da çocukların oyun dilini çözmüşlerdir, özellikle son dönemlerde kaliteli yapımcılar, altı yaş üzeri çocukların neleri sevdiğini, neleri sevmediğini iyi anladıklarından resim ve grafikler çok hale getirmişlerdir.

Oyunların artık bir hikâyesi var, hazel bebeğinde var. Hazel bebek nasıl biri derseniz, hikâyesi büyük kafalı, büyük gözlü ve çok tatlı akıllı bir bebek olması. Bir çocuk dünyaya nasıl gelirse, hazel’de öyle doğmuştur. Doğar büyür ve yaşar. Önce annesi tarafından bakımı yapılmış, beslenilmiş, yıkanılmış ve giydirilmiştir. Büyüdükçe karakter kendi işlerini kendi yapmaya ve öğretmeye başlamıştır. Özel günlere önem vermiş, aile ve kardeşliği anlatmış. Okul öncesi yaşamı ilede çocukların okuması gerektiğini herkese hatırlatmıştır.

kız-oyunları

Hazelin dünyası sanal olmaktan çıkmıştır. Artık o bir süper bebek kahramanlarından olmuştur. Bizde bugün onun küçük dünyasını büyük yapmak için hazırlanmış olan bir oyun sitesinden bahsedeceğiz. http://www.Hazelbebek.com çok ideal bir site insanlar rahatlıkla istedikleri oyunları sorun yaşamadan oynayıp indirebiliyor. Ayrıca sitenin görünümü oldukça kaliteli, renkler çok uyumlu gözü yormayan bir tasarım harikası. Oyunların anlatımı sayesinde çocuklar zorlanmadan oyunları oynaya biliyorlar. Her yaş grubuna hitap ediyor.

Zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz, kısacacı 7’den 70’şe herkes sıkılmadan usanmadan hazelin yani ela bebeğin dünyasında kayboluyor. Bir çok kategori olması sitede zamanın durmasına sebep. Ben özellikle yemek yapma oyunlarına bayılıyorum. Giydirme ve kız oyunları bir başka zevkim. Bize böyle bir oyun sitesi hazırladığınız için çok teşekkür ederiz. İyi şanslar.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Güzel site çok hoşuma gitti.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.