AnasayfaOyun Dünyası › BioShock Sonunda iOs’da Yerini Aldı

BioShock Sonunda iOs’da Yerini Aldı

Oyun dünyasının dünyaca ünlü ismi BioShock, sonunda iOs’da yerini aldı. 2007 yılında piyasaya bilgisayarlar için çıkan ve çıktığı ilk günden bu yana efsane olarak nitelendirebileceğimiz oyun, artık iOs’da da oynanabilecek. Mobil cihazlar için entegre edilen ve oyunu daha rahat şekilde kullanabilir kılmak için en ince ayrıntısına kadar geliştirilen oyun, App Store’da 16,99$ fiyatı ile karşımıza çıkıyor.

bioshock-ios

Oyun ilk bakışta çok pahalı gelebilir, ancak oynanabilirlilik ve farklı tarzda oyun severler için bu fiyat hiç bir şey aslında. iOs’da oynayabileceğiniz en enfes oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Sizlerde oyunu indirip satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.