AnasayfaOyun Dünyası › Black Ops 2 ‘den Hayal Kırıklığı

Black Ops 2 ‘den Hayal Kırıklığı

Black Ops 2 ilk haftasında 11.22 milyon adet satmayı başardı. Oyun en çok Xbox 360 platformu için satılırken, 6.21 milyon adetle, tüm satışların %55′i bu konsolda satıldı. Oyunun PS3 versiyonu %41′lik payla, 4.61 milyon adet sattı. Oyunun PC versiyonu ise ilk hafta satışları itibariyle 500 bin adete henüz ulaşabilmiş değil. Oyunun şu ana kadar 400.859 adet PC versiyonu satılmış durumda.

İlk Black Ops oyunu ilk haftasında 10.67 milyon satmıştı, yani Black Ops 2 ilk oyunu geride bırakmış durumda, üstelik ilk yapım Wii ve DS platformlarına da yayınlanmıştı. Ne var ki Black Ops 2, geçen yılın Call of Duty yapımı Modern Warfare 3′ü geride bırakmayı başaramadı. Modern Warfare 3 ilk haftasında 13.25 milyon adet satmıştı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.