AnasayfaOyun Dünyası › Black Ops 2 ‘ den Rekor

Black Ops 2 ‘ den Rekor

Oyun dünyasından yine bir rekor haberi. Geçtiğimiz günlerde Call Of Duty : Black Ops 2 çıkmıştı bildiğiniz üzere. Her yeni Call Of Duty oyununda olduğu gibi Black Ops 2 ‘ de de yeni bir rekora imza atıldı. Yani yine gelenek bozulmamış oldu. Call of Duty oyununun Chart-Track, “market verileri” ve “şirket içi” tahminlere göre, ilk gününde 500 milyon dolarlık bir satışa ulaştı.

Serinin bir önceki oyunlarında da yine rekorlar kırılmış ve bu yeni rekor ile birlikte 4 yıl üst üste rekor kırılmış durumda. Modern Warfare 3, ilk beş günde 775 milyon dolar kazandırmış ve kendinden önceki Black Ops’un aynı süre içerisinde elde ettiği 650 milyon dolarlık rekoru da tarihe gömmüştü. Black Ops 2′de kendinden önceki rekoru silip, son yıllarda gelenek haline gelmiş bu Call of Duty başarısını gösterebilecek mi?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.