AnasayfaOyun Dünyası › Cs 1.6 indir oyunu

Cs 1.6 indir oyunu

Counter Strike oyununu bilmeyenleriniz yoktur. Çocukluktan bu yana hala popüler oyunlar arasında yer alması Counter Strike oyununun, ne kadar kaliteli ve eğlenceli bir oyun olduğunu görebilmemizi sağlıyor. Savaş oyunlarından farklı bir yapıda olan Cs 1.6 oyunu aslında bu kadar oynanılması, multiplayer özelliğinin oluşu ve arkadaşlarınız ile birlikte keyif verici bir oyun olmasındandır. Çok kişili oyun özelliğinin en bilineni olan Cs 1.6 indir oyununu her yaş grubu kişilerin oynaması da bunları doğrular nitelikte. Counter Strike 1.6 oyunu her yaşta oyuncu oynuyor ve oyun eski olmasına rağmen hala rağbet görüyor.

Cs 1.6 indir oyununda ki amaç karşılıklı olarak çatışarak bu çatışmadan galip çıkmak. Terörist ve Anti – Terörist olarak iki takımdan oluşuyor. İki rakip birbirleriyle kıyasıya zevkli ve zorlu mücadeleye giriyorlar. Ölmemek için ve kazanmak için oynanılan Cs 1.6 oyununu oynarken heyecanlı zamanlarda sizleri bekliyor.

Cs 1.6 indir oyununu nereden indireceğiz peki ? İndiroyunu.com adresinde yer alan Cs 1.6 indir oyununa ulaşmak mümkün. Sizlerde bu heyecanlı ve zevkli mücadeleye tanıklık ve ortak olmak istiyorsanız Cs 1.6 indir oyununu indirerek başlayabilirsiniz. İyi oyunlar

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.