AnasayfaOyun Dünyası › Danino Oyunları

Danino Oyunları

Günümüzün ilerleyen teknolojisi internet ortamında çocuklar için flaş oyunu da beraberinde getirdi. Artık çocuklar istediğini oyunu arama motorlarından aratarak ücretsiz olarak oynayabiliyorlar.
Bunlara destek veren firmalardan biriside danino oldu. Artık resmi web sitesinde danino oyunları adlı oyunları yayınlamaya başladı. Büyük ilgi gören danino oyunu çocuklarımızın zeka ve becerilerini geliştirmektedir. Çünkü bu oyunlar dalında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmış oyunlardır.
Ayrıca çok beğenilen danino oyunu gibi meb oyun da internette yerini aldı. Bakanlığın aldığı karara göre okulların resmi sitesinde meb oyunları yayınlanacak. Artık çocuklarımızın gelişimine meb oyunları ve danino oyunlarının çok katkı sağlayacağını düşüyorum.

Etiketler:
Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.