AnasayfaOyun Dünyası › Dark Souls 2 Mart’ın 2014’ünde Geliyor

Dark Souls 2 Mart’ın 2014’ünde Geliyor

Oyunlar günümüzün en eğlenceli araçlarındandır. Şuanda oyun dünyasında büyük bir hareketlilik söz konusu. Oyun dünyasında ki hareketlilik yeni çıkacak oyunları sizlere duyurmamıza vesile oluyor. Şuanda oyun dünyasına göz attığımızda en beğenilen serilerinden birisi olan ve karşımıza çıkan Souls serisinin üçüncü oyunu Dark Souls 2, geçtiğimiz senenin sonlarına doğru duyurulmuş idi.

Dark Souls 2 bu sene içerisinde tanıtılacak deniliyordu. Ancak E3 etkinliğinin yapılacağı şehirde başlanmış olan reklam çalışmalarında Namco Bandai, Dark Souls II’nin reklamları görülüyor. Bu reklamlarda ise Mart 2014 tarihinde oyunun tanıtılacağı ve satışa çıkacağı duyurusu var. Bakalım ne zaman gelecek acaba?

Dark-Souls-II

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.