AnasayfaOyun Dünyası › Düello Sevenler İçin: Continent of The Ninth

Düello Sevenler İçin: Continent of The Ninth

Dungeon tabanlı oyunlardan Continent of the Ninth, çıkış zamanında pvp sistemine getirdiği değişik bakış açısıyla ses getirmişti. Türkçe dil desteği de bulunan oyun, şu an yüz binlerin üzerinde ki oyuncu sayısıyla free mmoprg oyunlar listesinde ilk 50 içerisinde.

Oyuna başlarken 4 ana mevcut sınıf bulunuyor. Ancak bu 4 sınıf kendi içerisinde en az 3 karakter ile başka yönlere ayrılabiliyor. Her karakterin pvp esnasında birden çok kombo hareketi mevcut. Hal böyle olunca bire bir düellolarda eşsiz diye tabir edebileceğimiz hareketleri ve görüntüleri yakalamak zor olmuyor. Genel itibariyle 2 sınıf daha çok defansif anlamda öne çıkarken diğer iki sınıf daha çok atak üzerine yoğunlaşmış. Yine yeteneklerimizi geliştirirken birden çok karakter yapılandırmasına gidebiliyoruz. Yani aynı karakter üzerinden hem defansif hem atak hem de hybrid bir karakter yapılandırabilmemiz söz konusu. Bu da oyundaki çoğu karakterin gerek yetenek gerek oynayış gerekse görüntü açısından farklılık oluşturmasına sebep oluyor.

continent-of-the-ninth

Karakter çeşitliliği ve pvp sistemiyle birçok oyundan kendini sıyıran C9 Dungeon tabanlı mmorpg oyun sevenlerin zevkle oynayacağı bir oyun. Türk oyuncu sayısının diğer oyunlara göre fazla olması da başka bir artısı. Bu durumu kendine öncelik eden arkadaşlar bu yazıdan sonra C9’u oynamaktan pişman olmayacaktır.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.557 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.