Eğlenceli Kız Oyunları

Hazelin bebek dünyasına hoş geldiniz, özellikle büyük ve küçük kız çocuklarına özel bir selam. Son iki yıldır dünya genelinde çok sevilen, her geçen gün oynama sayısını artıran, hit olma yolunda büyük değer kazanan bir çocuk oyunu. Sadece çocuk oyunu değil burada bebek lulu karakteride var. Hazel bebek aslında sarışın, mavi gözlü, büyük kafası olan, yerinde hiç durmayan şeker bir bebek. Dünya çocukları artık moda olan bir süper kızın takipçileri. Gerçek olsa bu kadar sevilmezdi. Sanal dünyanın yıldızı hiç durmadan çocuklara yeni eğitici ve öğretici şeyler öğretiyor.

Akıllara durgunluk verdiğinde olmuyor değil, bazen sihirli gizemli işlere kalkışıyor. Deniz ferinde bir hayalet ile dost oluyor, Afrika da bir yamyam ailesi ile tatil yaparak oranın kültürünü öğretiyor. Bezende dans okuluna giderek müzik ve eğlenceyi bale yaparak değerlendiriyor. Özel günleri hiç es geçmiyor, anneler günü, babalar günü, dünya günü, paskalya bayramı ve özellikle aile konulu bakım oyunları çocukların çok sevdiği online oyunlarındandır. Biz hazel hikâyesi masallardan daha eğlenceli ve güzel, bazen ben kendimi kaybediyor, onun gibi davranıyorum, özelikle ağlaması ve yanlış yapmasında çıkardığı seslere bayılıyorum. Klasik bir bebek ağlaması değil, komik ve eğlenceli olması beni mutlu ediyor.

kız-giydirme-oyunları

Evin bebeği olunca galiba ondan vazgeçmek zor olacak, haftada bir yeni oyunlarını sitemizde sunuyoruz. İsterseniz giysi giydirme oyunları Hep kaldığı yerden devam ediyor. Kalite ve görsellik ön planda olunca hazelin dünyasında yaşamak vazgeçilmez oluyor.
Biz çalışıyoruz sizde bizi takip edin. İyi eğlenceler çocuklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.