AnasayfaOyun Dünyası › En Güzel Oyunlar

En Güzel Oyunlar

Son günlerde internet de birbirinden güzel flash oyunlar görmeye başladık. Bunların arasında akılda kalıcılık bırakıp vazgeçilmeyen oyunlar mevcut. En çok tercih edilen oyunlarda ilerlemeli olanları.
Bu oyunlardan birisine örnek verecek olursak hem iphone kullanıcılarının vazgeçilmesi hem de internette flash oyun meraklılarının idolü olan angry birds space oyunu olur. Oyun ilerlemeli olduğu için çok tercih ediliyor ve kullanıcılar tarafından beğeni ile oynanılıyor. Bu oyun bence en güzel oyunlar arasında yer alıyor. İsterseniz oyundan sizlere biraz bahsedeyim. Angry birds space oyunu amacı kafeste kapalı kalan kuşları kurtarmanız oluyor. Hem görsellik yönünden hem de oyun kalitesi yönünden çok kaliteli bir oyun olduğunu kendini belli ediyor. Ayrıca bu kalitede olan bir başka oyun ise şimşek mekkuin oyunu diye düşüyorum.
Siz tavsiyelerde bulundukça oyunun çok tercih edilmesi artacak, çok tercih edilince de bu güzel oyunun yeni serileri çıkacak. Hem kendiniz oynayın hem de herkese tavsiye etmeyi bulunmayın derim.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.