AnasayfaOyun Dünyası › En iyi savas oyunu Call Of Duty

En iyi savas oyunu Call Of Duty

Call Of Duty, tartışmasız piyasanın en kaliteli savaş oyunu serisidir. Oyun Infinity Ward firması tarafından üretilmiştir ve her seride grafik ve oynanış biraz daha geliştirilmektedir. Şu anda en son Call Of Duty Modern Warfare 3 oyunu cıkmıştır ve oyun tüm rekorları alt üst etmiştir. Televizyonlarda reklamını görebileceğiniz MW3 oyununu oyunla ilgili her internet sitesinde de bulabilmeniz mümkün olacak.

Call Of Duty serisinde 8 oyun var
Daha once seride 7 oyun bulunuyordu ve Black Ops da çok ses getirmişti. Artık kült haline gelen bu oyunun fan kitlesi ise hiç küçümsenmeyecek kadar çok. Oyunlardaki silahlar kullanılabilen araçlar, oyunların görevleri, senaryoları ise gerçekten yeni bir soluk ve renk getirdi savaş oyunlarına. Artık cephelerde bir grup askerle aynı kaderi paylaşıp beraber görev yapacaksınız. Kimi zaman RPG dolu siperlerde kaçacak yer arayacak, kimi zaman ise bir savaş helikopteri üzerinden aşağınızda yer alan gemileri tarayacaksınız. Şu anda oyun senaryosu olarak, Battlefield serisinin gerisinde gösterilse dahi, senaryosu sizi memnun edebilecek nitelikte.

Call Of Duty oyunlarının yenilikleri

Çesitli ülkelerde oynama imkanı
Her oyunda geliştirilen silah seçenekleri
Oyundaki karakterler ve senaryo
Kullanabileceğiniz aracların çesitliliği
Muhteşem oyun grafikleri

Siz de kaliteli bir savas oyununa sahip olmak istiyorsanız Call Of Duty serisi size tavsiyemiz olacaktır. Oyunun hemen hemen herhangi bir sürümünü indirseniz bile, bilgisayar başında size uzun soluklu ve zevkli saatler geçireceğine kefiliz. Oyundaki aksiyon düzeyi kimi zaman sizi koltuğunuzdan sıçratacak, kimi zaman ise buram buram terletecek. Oyunun tam sürümünü oyun satan sitelerden veya oyun marketlerden bulabilirsiniz. Ama eğer demo sürümlerini oynayarak fikir sahibi olmak istiyorsanız sizlere demo indirme adresini sunmak isteriz :

Call Of Duty indir

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Bence de een iyisi diyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 2’yi can sıkıntısına, sınav döneminde stres atmak için bitirdim resmen. 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.215 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.