AnasayfaOyun Dünyası › Far Cry 4 Geliyor

Far Cry 4 Geliyor

Efsane oyunlar arasında gösterebileceğimiz Far Cry, yeni versiyonu ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Bilindiği gibi Far Cry, oyun dünyasının en çok beklenen oyunlarındandı ve nihayet yakın bir zamanda çıkıyor. Far Cry 4 çıkış tarihi 2014 yılının Kasım ayı olarak belirtilmiş.

Ubisoft’dan gelen açıklamalara göre 18 Kasım tarihinde Kuzey Amerika’da, 21 Kasım’da ise Avrupa’da satışa sunulacağı açıklandı. Oyun gerçek anlamda kusursuz olduğu söyleniyor. Yapılan bu açıklamalar, oynama şekli ve çıkacağı platformlar da iddiayı doğruluyor sanki. Aynı zamanda oyun için gelen haberlerde eski konsol sahiplerini de sevindirecek. Açıklama da PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 ve PC’lerde yayınlanacağı da belirtiliyor. Buna göre eski konsol sahipleri de oyunu kolaylık ile oynayabilecek ve sevdiği oyunun son versiyonunu oynayabilecekler.

far-cry-4

Oyun, daha çıkmadan tahmini rekorlar gelmeye başladı. Daha çıkmadan bu kadar büyük bir ilgi görmesi kırılacak rekorun bir habercisi sanırım. Watch Dogs’un ön siparişlerinde yüksek bir talep olduğu açıklanmış idi. Bu oyun içinde endüstri tarihinde ilk başarılı oyun olacağı yönünde de açıklamalar yapılıyor. Teknoloji ve oyun dünyasının geliştirilerek müşterilerine sunulduğu günümüze farklı özelliklere sahip olan oyunlar arasında adını duyuran Far Cry 4 piyasaya sunulduktan sonra oyunun rengi kendini daha iyi belli edecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.