AnasayfaOyun Dünyası › FIFA 14’ün Oynanış Videosu Geldi

FIFA 14’ün Oynanış Videosu Geldi

Futbol dünyasının önemli oyunlarından FIFA, bugünlerde FIFA 14 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yakın bir tarihte ( 2013’ün sonlarına doğru ) piyasaya çıkacak olan FIFA’nın son serisi FIFA 14’e ait bilgiler detaylanıyor. Dün sizlere Fifa 14 için bilgiler vermiştik. Fifa 14’e ait kapak görseli belirlenmiş idi. Bugün ise FIFA 14’e ait oynanış videosu yayımlandı.

Electronic Arts firması bir çok oyun ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. EA denilince akla ilk zaten FIFA serisi geliyor. Firma’nın başarılı olduğu oyun serilerinden bir tanesi ise Fifa serisi.  EA, her sene geliştirdiği ve üzerine yeni şeyler ekleyerek bizlere sunduğu Fifa serisinde yeni bir haber veriyor bugün. Her sene Fifa serisini bizlere sunan EA, bu sene de Fifa 14′ü duyurdu. Yeni oyununu sonbahar aylarında PC, PS3 ve Xbox 360 için sunacağını da söyledi.

fifa-14

Fifa 14’e ait bir çok görsel şimdiye kadar ortaya çıkmıştı. Ancak henüz EA tarafından oynanışına dair video yayınlanmamış idi. EA bugün ise “FIFA 14 | Official Gameplay Trailer | Xbox 360, PS3, PC” adında yeni bir video paylaştı Youtube kanalında. Bu yeni video da özellikle Fifa 14‘ün oyun mekanikleri hakkında bilgileri görebiliyoruz.

Yeni Fifa 14 Oynanış videosunu sizlerde aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz. Bu sefer futbolcuların hareketlerini vs her şeyi görebileceksiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.