AnasayfaOyun Dünyası › FIFA 15’den Büyük Süpriz

FIFA 15’den Büyük Süpriz

Futbol tutkunlarının en sevdiği oyunlar arasında yer alan FIFA, yeni sezon öncesi bomba gibi geliyor. Her sene olduğu gibi serinin oyunlarını yine devam ettiren EA Sport, yeni sezonda da yeni oyun serisi FIFA 15 ile oyun severler karşısında olacak. İlerleyen haftalarda çıkması beklenen oyun süprizler ile dolu geliyor.

Bilindiği gibi önce ki zamanlarda FIFA ve PES futbol oyunları Türkiye Ligleri konusunda oldukça isteksiz ve tutarsız davranışlar sergiliyordu. Artık Türkiye liginin önemini anlamış olacaklar ki bundan sonra ki serilerinde ilk olarak Türkiye Liglerini almayı hedef koymuşlar kendilerine.

fifa-15-süper-lig

Son zamanlarda yoğun olarak taraftar taleplerini de dinleyen EA Sports, Türkiye Ligi’ni FIFA serisine dahil etmek istediklerini belirtti. EA Sports, TFF’nin de katkılarıyla bu adımı şuan için atmış gözüküyor.

18 Süper Lig takımıda bundan böyle FIFA 15’de görebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.