AnasayfaOyun Dünyası › Fifa 2013’te Türkiye Ligi Olacak mı?

Fifa 2013’te Türkiye Ligi Olacak mı?

Pes 2013‘ün demosunun ardından Futbol Oyunlarını sevenler şimdi de Fifa 2013‘ü beklemeye başladılar. Geçtiğimiz hafta Konami Pes serisinin 2013 versiyonunun demosunu yayınladı lakin Ea Sports hala Fifa 2013‘ün demosunu yayınlamış değil, ayrıca Fifa 2013‘ün demosunun çıkış tarihi kesin olmamakla birlikte Ağustos sonları yada Eylül ayı başlarında çıkması bekleniyor. Full sürümü ise Eylül-Ekim ayları arasında çıkması bekleniyor.

Fifa 2013 daha çıkmamasına rağmen ortalıkta bir söylenti çıkmaya başladı. Geçen sene Türkiye’deki şike davasının ardından TFF Fifa 2012 için  takımların lisanslarını EA Sports‘a vermeyip, her bir takımın lisansını tek tek takımlardan almalarını söylemişti. Hal böyle olunca EA Sports’ta zahmetli olan bu işe girişmeyip Türkiye‘de sadece Galatasaray‘ı göstermişti.

Bu sene bu durum değişecek derken EA Sports’un üst düzey yetkililerinden birisi kendi twitter hesabında yaptığı açıklamada Fifa 2013‘te yine Türkiye liginin olmayacağını duyurmuş oldu.

 

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.