AnasayfaOyun Dünyası › Fifa 2015 Yeni Video Yayınlandı

Fifa 2015 Yeni Video Yayınlandı

Futbol oyunlarının en çok oynanan oyunu FIFA, bu yılda kendinden epeyce söz ettirecek. FIFA 15 yakın bir tarihte çıkacak ve oyuna dair yeni videolar gelmeye başladı. Son iki yıldır PES’in yerini alan FIFA, bu sene iddialı geliyor. Yayınlanan bu son video’da futbolcuların tepkilerine yer verilmiş. Etkili bir çalışma ve grafikler açısından harika olmuş. 

Şutlara verilen tepkiler epeyce güldürse de grafikler yine konuşturulmuş. Bilindiği gibi PES eskisi kadar popüler değil. 2014 yılında oyun motorlarını değiştirmeleri sebebiyle oyuncular tarafından epeyce kınanmıştı. Hal böyle olunca PES’cilerin büyük çoğunluğu FIFA’ya kaydı. Oyun motorlarını değiştirmeden devam eden FIFA, eski günlerine dönecek mi bilinmez ama şimdiden bu videolar ile gönülleri feth etmiş durumda.

 

İlerleyen günlerde Fifa 15 Sistem Gereksinimleri konumuzda sisteminize uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.