AnasayfaOyun Dünyası › Flash Oyunlar

Flash Oyunlar

Özellikle çocuklara yönelik olan oyunlar arasından seçtiğimiz bir oyun oyunlar tanıtımını yapmaya çalışacağız. Oyunun adı “ zamana karşı temizlik “. Oyunun konusu isminde de belirtildiği gibi size verilen süre içinde dağınık haldeki evi toplamanız gerekmekte. Oyunu oynayabilmek ve kontrolleri yapmak için mouseyi kullanabilirsiniz. Dağınık halde bulunan evinizi toplarken gerekli olan eşyaları ve gerekli olan eşyaları ayırmanız gerekiyor ayrıca ortalıkta duran oyuncaklarıda oyuncak sepetine koyuyorsunuz. İlk başta pek bir farkı yok denebilir ancak çocuklara yönelik oyunları oyunları bu şekilde görmemek lazım çünkü bu gruba giren oyunlarda hem eğlence hemde öğretme esastır. Düşünün bir oynayacağım deyip tüm oyuncaklarını dağıtan bir çocuk bu sayede düzenli olmayı öğrenecektir. O zaman eğlendirirken öğreten bu oyunu sende oyna.
Bir beceri gerektiren flash oyunu oyunu ile karşınızdayız. Oyun “ Alaaddin ve Goblin “ adında. Platform türü oyunlar oynamayı sevenler bu macerada zorlanmadan oynayabilecekler. Oyunda kahramanımız Alaaddin’in sihirli lambası Goblinler tarafından çalınıyor. Yapmanız gereken lambayı geri almak isteyen Alaaddin’e bu macerada yardım etmek. Oyunda kontrol için klavyedeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yine klavyedeki Z tuşu ile Alaaddin’in zıplamasını sağlayabilirsiniz, X tuşunu kullanarak karşınıza çıkacak Goblinlere taş atarak onları öldürebiliyorsunuz. Zaten bu tür oyunları eğlenceli kılan sahip oldukları senaryolardır diyebiliriz. Oyunumuz hem macera hem beceri gerektiren oyunlar grubuna girmekte. Şimdiden bu oyunun sunmayı vaad ettiği macerada yer almak istiyorsan vakit kaybetmeden gel oyna oyna derim.
http://zenoyun.com

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.558 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.