AnasayfaOyun Dünyası › Free Play Games

Free Play Games

Son yıllarda internet sektöründeki gelişmeler, bu alana olan ilgiyi arttırdı, bu ilgi de rekabeti beraberinde getirdi. Rekabetin oluşmasıyla hizmetler, kullanıcılara ücretsiz sunulmaya başlandı. Oyun alanında da hızlı bir gelişmeyle birlikte kullanıcılarına bedava oyun ve eğlence hizmeti veren Freeplaygames.org sitesi, bu alana adından da anlaşılacağı gibi “Free Play Games” sloganıyla yola çıkmış durumda.

Alanının uzman ve önde gelen sitelerinden biri olan Freeplaygames.org, barındırdığı binlerce oyunla oyunseverlerin gözdesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Macera, aksiyon, yarış, spor, dövüş gibi tek kişilik ana kategorilerin yanı sıra 2 kişilik oyunlara da ulaşabileceğiniz sitede oyunlar, mükemmel bir şekilde kategorize edilmiş. Bu kategorilere sol tarafta aşağıya doğru uzanan menüden kolaylıkla ulaşabilir, böylece ilgi ve zevkinize hitap eden oyunları kolayca bulabilirsiniz.

play-games

Değinilmesi gereken başka bir nokta ise, oyunlara ait açıklama bölümleri. Oyunun konusu, amacı, tuş kombinasyonları, püf noktaları ve oyunla ilgili aklınıza takılan diğer durumları buradan okuyabilir, bu sayede oyuna daha kolay adapte olabilirsiniz. Bu açıklamaların tümü, Freeplaygames.org uzman ekibi tarafından özenle ve dikkatle yazılmakta ve sizlere sunulmakta… Ayrıca Freeplaygames.org ekibi, çocukların psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilecek siyaset, küfür, argo, vahşet içeren etkenleri de oyun ve açıklamalardan arındırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu sayede de Freeplaygames.org, ebeveynlerin en güvendiği sitelerin başında geliyor. Üstelik bunların tümü, “Play Free Games” başlığı altında ücretsiz sunuluyor.

Hemen hemen her gün güncellenen ve oyun arşivini gittikçe büyüten Freeplaygames.org, cıvıl cıvıl tasarımıyla estetik ve canlı bir görüntü sağlıyor. Bu görüntüsü sayesinde de kullanıcıların dikkatini sürekli üstünde tutuyor. Ayrıca oylama sistemiyle de en güzel oyunları belirleyerek direkt olarak ana sayfada popüler oyunlar kategorisinde yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kimlerin ne oynadığını da görebilir, siz de en güzel oyunlarla vaktinizi geçirebilirsiniz.

oyun

Sosyal medyanın önemli bir yere sahip olduğunun herkes farkındadır. Bu yüzden Freeplaygames.org sitesi, Facebook üzerinden de hayranlarına ulaşmakta. Siz de yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız https://www.facebook.com/pages/Free-Play-Games/361681263940672 adresinden hayran kitlesinin arasına katılabilirsiniz. Yeni oyunlar arasından en güzellerini ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, bu kaliteli oyun portalını tarayıcınızın sık kullanılanlar kısmına eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.