AnasayfaOyun Dünyası › Gemi oyunları

Gemi oyunları

Bir gün kaptan olup, büyük bir gemide çalışıp, dünyayı dolaşmak her erkek çocuğunun hayalidir. Gemiler hepimizin bildiği üzere insan taşımacılığı ve malzeme nakliyesinde kullanılır.

Buna ek olarak balıkçı gemileri sayesinde balıklar yakalanıp insanların önüne sunulur. Sitemiz içerisindeki gemi oyunları içerisinde de bu tarz nakliye ve taşımacılık oyunlarına rastlayabilirsiniz. Deniz tutkunu olan kişilere ısrarla sitemizdeki gemi oyunlarını oynamalarını öneriyorum.

Eğer ki denize büyük bir tutkunuz var ve denizden uzak bir bölgede yaşıyorsanız, yüksek grafik çözünürlükleri ve kaliteli ekran görüntüleriyle gemi oyunlarımız tam size göre. Bazı oyunlarımızda kendinizi adeta bir okyanus veya deniz kıyısında hissedebilir, yaz gelse de denize girsem diyebilirsiniz. Gemi oyunlarımızı beğenmeniz dileğiyle…

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.