AnasayfaOyun Dünyası › Giydirme Oyunları Sizlerle

Giydirme Oyunları Sizlerle

Çocuklar için oyun oynama sitelerinin ne kadar önemli olduğunu diğer yazılarımızda belirtmiştik. Ebeveynlerin çocuklara karşı sorumluluğunu ve gelişen internet dünyasının ne kadar etkili olabileceğine karşı sorumluluklarını da dile getirmiştik hatırlarsanız. Günümüz teknoloji dünyasında çocukların istek ve arzuları bitmek bilmiyor. Hele oyunlar konusunda. Küçük kız çocuklarının özellikle tercih ettiği şu giydirme oyunu merakı hiç bitmek bilmedi. Giysi Giydirme Oyunu Oyna ile çocuklar çok seviniyor ve çok da keyifleniyor.

Günlük hayatta giymek isteyip de bir tülü giyemediğiniz çok fazla kıyafet modeli vardır. Bu kıyafetleri giyemiyorsunuz diye kendinizi kötü hissetmeyin. Artık internet var ve bilgisayar kullanarak bunları gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki sanal ortamda. İnternete bağlanarak hayalinizde ki bir karakteri, seçtiğiniz ve kendinize uygun gördüğünüz karakteri tarzınıza en uygun şekilde giydirebilirsiniz. Aynı zamanda bebekler üzerinde de giydirme yapabilirsiniz. Rengarenk saçlara sahip bu sanal bebekler üzerinde yapacağınız Giysi Giydirme Oyunları ile eğlenebilirsiniz.

 Oynarken çok zevk alacağınıza eminiz. Yapmanız gereken modelin üzerindeki elbiseyi 5 saniye içinde ezbere alarak hızlı davranıp aynı elbiseyi giydirmeniz gerekmektedir. Başarılı olduğunuz takdirde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Sizde bu Güzel Bayanı giydirmek istemez miydiniz o zaman buyrun.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.