AnasayfaOyun Dünyası › Giysi giydirme Oyunları

Giysi giydirme Oyunları

Blogumuzda devamlı olarak oyunlara yer verdiğimizi siz değerli kullanıcılarımız da biliyor artık. Yepyeni ve güzel bir oyun tanıtım ile yine karşınızdayız. Özellikle kız çocuklarını ilgilendiren ve çok değişik bir giysi giydirme oyunu olan puanlı giysi giydirme oyunu.

Günlük hayatta giymek isteyip de bir tülü giyemediğiniz çok fazla kıyafet modeli vardır. Bu kıyafetleri giyemiyorsunuz diye kendinizi kötü hissetmeyin. Artık internet var ve bilgisayar kullanarak bunları gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki sanal ortamda. İnternete bağlanarak hayalinizde ki bir karakteri, seçtiğiniz ve kendinize uygun gördüğünüz karakteri tarzınıza en uygun şekilde giydirebilirsiniz. Aynı zamanda bebekler üzerinde de giydirme yapabilirsiniz. Rengarenk saçlara sahip bu sanal bebekler üzerinde yapacağınız giysi giydirme oyunları ile eğlenebilirsiniz. Sarı saçlı bebekler, siyah saçlı bebekler ya da kahverengi saçlı bebekleri giydirme oyunları oynayarak giydirme özgürlüğünüz vardır. Bu oyunları oynarken hem kendinizi hayalini kurduğunuz tarzda giyindiğiniz için mutlu hissedersiniz hem de eğlenerek zaman geçirirsiniz. Oynarken çok zevk alacağınıza eminiz. Yapmanız gereken modelin üzerindeki elbiseyi 5 saniye içinde ezbere alarak hızlı davranıp aynı elbiseyi giydirmeniz gerekmektedir. Başarılı olduğunuz takdirde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Artık internet üzerinden oyun oynamak çok kolaylaştı. Flash oyun oynama 3d oyunlar gibi bir sürü kategorilere sahip olan oyun siteleri bizlere oyun oynama zevkini yaşatıyor. Kızların genelde tercih ettikleri puanlı barbie giydirme oyunları eğlenceli bir hal alıyor. Kız oyunları, erkek oyunları, zeka oyunları ve daha birçok farklı oyun kategorisinde bulunan oyunlardan sınırsızca oynayabiliyoruz. Giysi giydirme oyunları genel olarak kız oyunları kategorisinde bulunsa da erkek çocuklarda bu oyunları eğlenerek oynayabilmektedirler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.