AnasayfaOyun Dünyası › GTA Şifreleri

GTA Şifreleri

Gta oyununu bilmeyen yoktur. Efsane oyunun peşinden koşan onlarca kişi boşuna koşmadılar bu oyunun peşinden. Bu inanılmaz zevkli oyunun bir kaç serisi çıktı. Bunlardan en çok oynanan iki oyunu Gta Vice City ve Gta San Andreas’dır.
Asıl bu oyunu zevkli hale getiren oyunun şifreleridir. Gta Şifreleri oyunu oynamanızda inanılmaz kolaylıklar sağlıyor ve daha eğlenceli bir hale getiriyor. Gta oyunu gta şifreleri olmadan oynamak biraz zorluyor oyuncuları. Bunun sonucunda insanlar sinirlenmemek için gta hileleri ile oyunu bir nebzede kolaylaştırıyorlar.
Sizde sinirlenmeden ve bir nebzede olsa daha rahat oynamanız için gta şifreleri kullanıp oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. GtaSifreleri.com da istediğiniz bütün gta şifrelerini bulabilirsiniz. Gta vice city, gta san andreas, gta 1,2,3, gta 4 oyunlarının bütün hileleri ve şifrelerini bir arada bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlar diğer oyunlarında şifrelerini paylaşmayı düşünüyoruz. Siz gta severler bizleri takip etmeye devam edin. GtaSifreleri.com

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Berk Altunkılıç

    Şifresiz Gta pek de sarmıyor şifreli olunca gerçekten zevkli oluyordu ama seneler önce 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.