AnasayfaOyun Dünyası › Half Life’ın Yazarı Emekli Oldu

Half Life’ın Yazarı Emekli Oldu

Bir çok kişi tarafından tanınan oyunlardan olan Half-Life oyununun yazarı Marc Laidlaw, yaptığı bir açıklamada artık emekli olacağını ifade etti. Marc Laidlaw Valve şirketinden ayrılıp daha rahat işler üzerinde çalışmaya karar vermiş.

Şimdiye kadar yazdığı oyunlar ile ünlü olan Marc Laidlaw, Valve şirketinin o olmadan Half-Life serisini devam ettirebileceğini söylüyor. Tabi bu serinin devamı Marc Laidlaw olmadan nasıl olur bilinmez. Belki de bir diğer oyun için yapılması gereken herşeyi yaptığından dolayı emekli olmak istemiş olabilir.

Marc Laidlaw emekli olduğunu arkadaşları, ailesi ve çevredekiler tarafından bilindiğini ve hiç kimseden gizli bir şey yapmadığını söylüyor. Ancak bir duyuru yapılmadığı için birçok oyuncunun bundan haberi yok.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.