AnasayfaOyun Dünyası › Irkını Seç, Oyun Başlasın

Irkını Seç, Oyun Başlasın

Türk online oyun platformu Joygame yaklaşık bir yıl kadar önce Cengiz Han 2’yi yayınladı. Mmorpg tarzının gözle görülür derecede kaliteli bir örneği olan oyun online oyun severlerden beklenenin üzerinde ilgi gördü ve görmeye devam ediyor. Oyun sizi 1200’lü yıllara götürmekle kalmıyor, ırklar arasında Türk ırkının da bulunması nedeniyle oyunu kendi ırkınızla oynayabilmenizi de sağlıyor.

Tamamen ücretsiz ve Türkçe olması ise diğer önemli artıları. Cengiz Han 2, oyunculara sunduğu sosyal platform nedeniyle diğer mmorpg oyunlarından ayrılan bir oyun. Yalnızca online oyun oynamak yerine, oyun oynarken arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz ve hatta yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz eğlenceli bir platform sunuyor size. “Search and destroy” oynanışından ziyade içinde güzel ve etkileyici hikayeler bulunduran ilerlemeli ve çok zevkli bir oyun. Dünyaca ünlü mmorpg’lere kıyasla, ücretsiz olması, Türkçe olması ve kendi tarihinizi konu edinmesi Cengiz Han 2’yi rakiplerinden bir adım öne çıkarıyor. www.joygame.com/cengizhan2 adresinden oyunu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kurun ve bu hiç bitmeyecek eğlenceyi başlatın. Bir daha silmek istemeyeceksiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.