AnasayfaOyun Dünyası › İskambil Kağıdı Oyna

İskambil Kağıdı Oyna

Kağıt oyunlarını bilirsiniz, hani şu kahvelerde meşhur oynadığımız ve vazgeçilmez oyunlar listesine kafadan girecek oyun. Heh işte o oyunlar artık kahvelerde değil internet üzerinden de oynanabiliyor. Kağıt oyunları diye tabir edeceğimiz oyunların artık internet üzerinden oynanması ne kadar da güzel. Artık kahvelere vs. gitmeye gerek yok. O kötü kokulardan etkilenmenize hele hiç gerek yok. İnternet hızlıca gelişirken oyun sektöründe ki gelişmeler de hızlanıyor.

Kağıt oyunları aslında 52 kağıttan oluşan kağıtlar ile oynanabilen birbirinden çeşit oyunların yer aldığı oyun türüdür. İster pis yedili, ister pişti, ister batak, ister 52 vs oynayabileceğiniz kağıt oyunları eğlenceli ve zevklidir. Genel olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi 52 kart içeren standart iskambil kâğıtları destesi veya onun türevleri ile oynanabilen oyunlar çeşididir. Türkiye’de bazı iskambil kağıtları ile oynanan oyunlar yaygın olmasada yabancı ülkelerde biraz daha farklı kartlar içeren tarot destesi ile oynanan iskambil oyunları da mevcut. Görmüş biri olarak söyleyebilirim ki yurt dışında yer alan kağıt oyunları daha eğlenceli.

kağıt-oyunları

İskambil destesi üzerinde resim veya sayılar bulunan kartlar içermektedir. Sizlerde eğer eğlenceli dakikalar yaşamak ve kağıt oyunlarına merak sarıyor iseniz hemen iskambilkagitlari.com adresine giriş yapabilirsiniz.

Site içerisinde bir çok türden kağıt oyunlarına ulaşabileceksiniz. Böylece canınız sıkıldığında başka oyuna, dilerseniz diğer oyunlara da girebileceksiniz. Bol şanslar. Aşkta kaybettiniz kağıt oyununda kazanacaksınız!

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.