AnasayfaOyun Dünyası › Kız Çocuklarına Özel Oyunlar

Kız Çocuklarına Özel Oyunlar

Günümüzde gelişen en teknolojinin en büyük etkisi internetin üzerinde yer alan olanakların insanlar tarafından diledikleri yerden diledikleri zaman faydalanabilmesine olanak sağlamasıdır. Günümüzde insanların yaşamları içerisinde büyük bir yer sahibi olan internet sadece yetişkinlerin çeşitli işlemlerini gerçekleştirebildiği bir platform değil aynı zamanda da özellikle kız çocuklarının oyun ortamı haline gelmiştir.

İnternet üzerinde yer alan oyun sağlayıcı web siteleri sayesinde kız çocukları tek başlarına olduklarında ya da arkadaşları ile beraber oldukları oynadıkları oyunlar bulunmaktadır. Tüm dünya genelinde artık çocukların oyunları sokak değil de internet üzerinde oynamaya başladığı bu dönem içerisinde kız çocuklar internet üzerinde yer alan oyun kategorilerinden en çok makyaj oyunları kategorisi altında yer alan oyunlar tercih etmektedir.

makyaj-oyunu

Kız çocukların internet üzerinde yer alan oyun türlerinden en çok ilgi göstermiş olduğu bu oyun türü kız çocuklarının kahramanı olan ve 1950’li yıllardan beri en çok sevdikleri karakter olan Barbie üzerine de kurulmuştur. Yani kız çocuklarının en çok sevdikleri karakter olan barbie makyaj oyunları ile kız çocukları en sevdikleri bu karakteri diledikleri makyaj çeşidi ile kendi zevklerine göre modasını oluşturabilmektedir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.