AnasayfaOyun Dünyası › Kızlar Oyun Başında

Kızlar Oyun Başında

Giysi giydirme, gelinlik giydirme, süsleme gibi oyunlar deyince akla tabii ki kız çocukları gelir. Kız çocukları için kız giydirme oyunu bir sanattır. Aynı zamanda eğlencedir. Sanatı oyuna çevirip eğlenmek kız çocuğunuzun ne kadar yetenekli birey olduğunuzu gösterir.

Oyunun içinde yaptığınız tasarımları gerçek hayata geçirmeniz gayet olağan ve mümkündür. Gerçek hayatta hergün ne giysem diye düşünen kişiler de kız çocuklarının oynadığı giysi giydirme oyunlarından ipucu alabilir. Küçük yaştaki kız çocuklarının hemen hemen hepsi oyun sitelerinden giysi giydirme oyunları oynamakta el becerisini geliştirmektedir. Ayrıca göz zevkini geliştirerek süsler yapmaktadır. Süreli oyunlarda kendi hızını kontrol altına alabilmektedir. Yetişkin kadınlar bile her gün kara kara ne giyineceğini düşünür. Hatta TV ekranlarında giysi giydirme ile ilgili programlar bile yer almaktadır. Kısacası giyinmek ayrı bir durumdur. Güzel, zevkli ve göze hitap edecek şekilde giyinmek ise çok ayrı bir durumdur.

puanli-star-giydirme

Giysi giydirme yani kız oyunları çeşitleri bol olduğundan oynayan birey sayısıda fazladır ve gün geçtikçe de bu sayı artmaktadır. Sizde göz zevkinizi, el becerinizi ve hızınızı kontrol altına almak istiyorsanız kız oyunlarına göz atmalısınız. Kız oyunları içerisinde vaktinizi eğlenerek geçirebileceğiniz birçok oyun keşfedebilirsiniz. Hatta kız çocuğunuza bu konuda danışabilir, fikrini alabilir ve onun hayata, kendine olan güvenini artırabilirsiniz. İnanın ki bu durumun sonucunda siz de mutlu olacaksınız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.