AnasayfaOyun Dünyası › Kızları Kadar Annelere de Eğlence Anı

Kızları Kadar Annelere de Eğlence Anı

Bebek oyunları, genellikle kız çocuklarının ilgisini çektiği kadar annelerinde ilgi alanı haline gelmiştir. Gerçek dünyanın meşakkati ve yorgunluğundan dolayı biraz olsun hayata ara vermek adına annelerinde bu eğlenceli oyunlar ile tanışması ve stres atması gerekmektedir. Üzerinizdeki kötü enerjiyi online oyun ile uzaklaştırarak eğlenmenize bol kahkaha atmanıza yardımcı olacaktır. Kız çocuklarının ve annelerinin son zamanlarda birlikte oynayarak büyük keyif aldıkları bu oyunu birlikte oynamaları aralarındaki bağı daha da güçlendirmektedir.

Bebek oyunu, sayesinde çocukluk dönemlerinize biraz daha dönerek eğlenmenin tadını çıkarın. Basit ve çocuklara göre bir oyun olsa da bazı çizgi filmleri yetişkinlerin izlediği gibi online oyunlarını da izlemeye hakkı vardır. Aslında her insanın içerisinde muhakkak bir çocuk yatmaktadır. Kaç yaşına gelirse gelsin çocukluğunda keyif alarak oynadığı oyunlar aklına gelir. Bu yüzden keyifle ve bolca eğlenebileceğiniz bu oyunu saatlerce oynayabilirsiniz. Üstelik tek bir oyun değil birçok kategori arasından istediğiniz seçebilir en çok keyif aldığınızı oynayabilirsiniz.

kız-oyunları

Eskiden kız çocukları bebeklerine ellerinden yaptıkları kıyafetleri giydirirlerdir. Şimdi ise; online olarak bebek giydirme, oyunu sayesinde saatlerce elinizde uğraşmadan çok çabalar harcamadan kızların çok fazla eğlendikleri bir alandır. Çünkü kız çocukları en çok bebekler ile ve onlara sürekli kıyafet giydirmekten çok hoşlanırlar. Tıpkı kendi dünyalarında olduğu gibi bebeklerinde de sürekli olarak yeni kıyafetler denemeyi ve giydirmeyi severler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.