AnasayfaOyun Dünyası › Knight Online Hayat Offline!

Knight Online Hayat Offline!

2007 yılından bu yana Türkiye’de yaygınlaşan Sanal Şovalye oyunu ülkemizde gittikçe daha çok üye topluyor.

Son dönemlerde üye artışı toplayan ve çocukları bilgisayar bağımlısı haline getiren Knight Online da gerçek paralarla alışveriş yapılıyor. İnternet kafelerinde oyunda kullanılan giysiler, silahlar ve takılar 50-500 Tl arası satılabiliyor. Örneğin Oyunda 60. Level deki bir oyuncu karakterini,  silahsız ve kıyafetsiz 150-170 Tl arasında, 65. Level deki karakteri ise 300 Tl’ye kadar satabilir ve kâr edebilirsiniz. Oyunun tasarımı Malezyalı bir tasarımcı tarafından hazırlanmıştır.

İnternetten ücretsiz indirilebilen, dünyanın çeşitli noktalarındaki kişilerle aynı platformda oynanabilen Knight Online’de El Morad (İnsanlar) ve Karus (Orclar) ırklarının kıyasıya savaşı söz konusu.

2007 yılından bu yana hala tutulan bu sanal oyun neslini tüketmeyecek gibi görünüyor…

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.846 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.