AnasayfaOyun Dünyası › MARİO 12

MARİO 12

Mario oyunları güzel oyunlardan biridir. Bu oyunlar içinde yer alan mario  oyun severlerin çok fazla dikkatini çekmesi için ve bu yönde tasarlanmıştır. Mario da  sizde yarışa hazırlamak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Çocuğun hayal dünyası ile ilgili bir durumdur. Çocuk oyunları arasında yer alan tır oyunudur. Mario nun kullandığı arabaların özellikleri ve şekilleri oyun içinde gözükmektedir.

Çeşitli şekillerde oynanan karışık oyunlardan değildir. İnternet üzerinden oynayabileceğiniz gibi aynı zamanda da ayrıca ücretsiz indir seçenekleri ile de ücretsiz olarak oynanabilmektedirler. Birçok oyun içinde seçilen bu oyun tamamen eğlenceli ve hareketli bir oyundur. Kazanmak için tüm mario ları geçmeniz gerektiğini unutmayın oyunu oynarken dolayısı ile hız tutkunları yine bu sitelerde kendini göstermektedirler.

Mario karakteri ile oynamaktan  zevk alıyorsanız o halde tır oyunları kategorileri içinde geçen bu oyunu oynayabilirsiniz ve zevk alabilirsiniz. Mario   sevebileceğiniz her türden oyunun olduğu bir kategoridir.

Kaynak: mario oyunları

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.