AnasayfaOyun Dünyası › Meb Kral Oyun

Meb Kral Oyun

Çocukların internet dünyasındaki flash oyun merakı kabuk değiştirerek meb oyunları olarak gündeme gelmeye başladı. Bakanlığın çıkardığı uygulama ile beraber arama motorlarında artık flash oyunlar yazmak yerine meb oyunları yazılıyor.
Tabi bu uygulama ile beraber bir çok farklı oyunda internet ortamına gelmiş oldu. Bunlardan bir çoğu ufaklıklar için faydalı oyunlar. Sebebine gelince meb oyun uzmanlar tarafından özenle hazırlanıp, çocuk gelişimine faydalı olacak şekilde hazırlanıyor. Bu oyunlardan birisine örnek verecek olursak meb kral oyun birinci sırayı alır diye düşünüyorum. İsterseniz biraz oyundan bahsedelim. Son günlerde ilgiyle karşılanan meb kral oyun ilerlemeli ve beceri yeteneğini geliştiren bir oyun. Bir o kadar eğlenceli diyebiliriz.
Ayrıca buna benzer bir çok meb oyun farklı flash oyun siteleri tarafından yayınlanmaya başlandı. Artık internette flash oyun yazarak artama devri kapandı diyebiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.